Dlaczego warto przyjechać do Kozienic

Podobno nigdy nie jest za późno, aby poznawać i zdobywać świat. Ale jak robić to każdego dnia i na miarę własnych możliwości? Jesteśmy młodzi, ograniczają nas małe dzieci. Jesteśmy dojrzałymi, zapracowanymi ludźmi po 40-tce, to ogranicza nas czas. A po 60 roku życia ograniczają nas własne możliwości. Nie odkładajcie niczego na później, spakujcie się i przyjedźcie do Kozienic, małego urokliwego miasteczka położonego 100 km na południe od Warszawy.

Puszcza Kozienicka pełna Szlaków Rowerowych (podobno aż 300 km) zachęca do aktywności. Każdy z nas znajdzie tu fragment przyrody dla siebie i swojej rodziny. Miejsca widokowe i biwakowe zachęcają do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, kilka małych akwenów wodnych kusi kąpielą, a trasy rowerowe witają mniej i bardziej zapalonych cyklistów.

Kozienice to miejsce, gdzie spędziłam całe moje dzieciństwo i nastoletnie życie, to dom moich rodziców, dziadków, pradziadków. To miejsce odpoczynku samego Króla dawno temu z dala od zgiełku stolicy. Weźcie z niego przykład, przyjedźcie i zrelaksujcie się chwilę.

Apartamenty- Kozienice oferują nocleg i ewentualnie możliwość wypożyczenia rowerów. Natomiast Ela i Tadeusz (właściciele) podpowiedzą, co i gdzie można zobaczyć. Pomogą także jeżeli chodzi o trasy rowerowe, ponieważ od wielu lat intensywnie właśnie w ten sposób, każdego letniego dnia spędzają swój wolny czas. Wierzcie mi – o okolicznych trasach wiedzą wszystko!